PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM A DALŠÍ INFORMACE MZH

Vážení spoluobčané, dali jste hlas kandidátům Moravského zemského hnutí, a tak nám vyjádřili jasnou podporu. Děkujeme vám všem. Ta podpora opravdu malá nebyla.
Jak jistě sami pozorujete, ke koaliční spolupráci se chystají dva v Dačicích „populární“ politické subjekty. To není nic překvapivého. Připravuje se tedy opět politická reprezentace města, která se jen těžko oprostí od svých zavedených manýrů. Vážení voliči MZH, už teď vás můžeme ujistit, že vstřícné kroky směrem k nim neuděláme a vaši důvěru nezklameme.
Schůzku všech členů a kandidátů MZH jsme museli odložit, neboť lídr naší kandidátky je nemocen. O termínu našeho setkání vás budeme včas informovat, neboť účast všech je nutná.

DSCF6681 (2)

 

JEŠTĚ JEDNO PODĚKOVÁNÍ, TENTOKRÁT VŠEM GRATULANTŮM

Neustále chodí na naše adresy další a další gratulace od našich sympatizantů z různých koutů Moravy, Slezska a dokonce i z Čech. Věřte nám, máme z toho nesmírnou radost. S úplným volebním neúspěchem jsme nepočítali, ale že naše úspěšné volební vystoupení vzbudí takový ohlas, to jsme opravdu nepředpokládali. A to nelze nechat jen tak… Milí přátelé, všem vám na oplátku zasíláme pravý moravský pozdrav z moravského města nad Moravskou Dyjí. A ještě jednou děkujeme!

Autor: Jiří Albrecht

Sdílet na

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>